KARTON (MUKAVVA) KÖŞEBENT

Karton (Mukavva) Köşebent 

Kolilerinizin üst üste dizilmesinden sonra destek olması açısından kullanılan karton köşebentler firmamız tarafından üretilmektedir. 

En uygun karton köşebent fiyat almak için satis@marmarakoli.com adresine aşağıdaki bilgiler dahilinde e-posta gönderebilirsiniz. 

En kısa zamanda fiyatlandırılarak bilgi verilecektir. 

 • Fiyatlar kaliteye, ebada ve sipariş adedine göre değişmektedir.  Fiyat alabilmek için bu bilgileri sağlamanız gerekmektedir.

 • Ebat:

  • Köşebentin uzunluğunu belirtiniz. (Metre, santimetre veya milimetre)

  • Köşebentin yanak genişliklerini belirtiniz. (Genelde milimetredir)

  • Standart üretim değil ise köşebentin et kalınlığını belirtiniz (milimetre)

 • Kalite:

  • Köşebentin dış kağıdını belirleyiniz (kraftliner, tesliner vb. belirleyebileceğiniz gibi özel bir tercihiniz yoksa kahverengi, beyaz gibi de yönlendirebilirsiniz)

 

 • Sipariş adedinizi belirtiniz. Fiyat aldığınız adet, sipariş adedinizden farklı olduğu durumlarda fiyat fark edecektir. ​

satis@marmarakoli.com adresine e-posta göndermek için tıklayabilirsiniz.

Köşebentler kendi üretimimiz olduğu için standart dışında dilediğiniz ölçü ve ebatta sipariş verebilirsiniz.  

BİZİ ARAYIN

E-POSTA GÖNDERİN

HİZMET SAATLERİ

Pazartesi - Cumartesi:

09:00 - 18:00

29 YILLIK TECRÜBE

Tecrübemizden siz de faydalanın.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZİ ZİYARET EDİN

Ücretsiz Teslimat Lokasyonları*: Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Gebze, VelimeşeÇerkezköy, Çorlu

*Sipariş adetlerine göre ve dönemsel değişiklik gösterebilir. Müşteri temsilcilerimizden yeterli bilgiyi sağlayabilirsiniz. 

Marmara Koli ve Ambalaj Sanayi Tic.Ltd.Şti. Proudly created by İstanbulWebDesign.