Migros Sanal Hediye Çeki Kullanım Şartları

Migros Sanal Hediye Çeki Kullanım koşulları aşağıdaki gibidir :


Sanal hediye çeklerini, çekin size ulaştığı tarihinden başlayarak bir ay içinde kullanabilirsiniz. (Bu süreyi aşmanız halinde müşteri temsilcinizle iletişime geçiniz)
 

Migros Sanal Hediye Çeki bir ödeme aracı olacağından, Cash&Carry hariç olmak üzere tüm Türkiye’de mevcut Migros mağazalarından ve Sanal Market’ten yapılan tüm alışverişlerde toplu alkol ve tütün alımı hariç ürün kısıtlaması olmaksızın geçerlidir.
 

Migros Sanal hediye çek karşılığı nakit ödeme yapılmaz, nakde çevrilmez, hediye çeki verilmez.
 

Migros Sanal hediye çeki tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamaz. Bakiyesi için para üstü, hediye çeki vb. talep edilemez.
 

Mağazadan yapılan bir alışverişte birden fazla hediye çeki kodu, Sanal Markette yapılan bir alışverişte yalnızca bir adet hediye çeki kodu kullanılabilmektedir.
 

Sanal hediye çekleri hamiline düzenlenmiş olup çek kodunu ibraz eden hak sahibidir.
 

Sanal hediye çek numarasının kaybedilmesi halinde Migros ya da Marmara Koli Sanayi sorumlu tutulamaz.
 

Sanal hediye çeki ile yapılan bir alışverişin iadesi durumunda nakit ödeme yapılmaz yerine aynı tutarda yeni alışveriş yapma hakkı verilir.
 

Migros Sanal Hediye Çeklerinin Migros mağazalarında kullanımı esnasında müşteriye Migros tarafından perakende satış fişi / fatura verilecektir.
 

Sanal hediye çeki, üzerinde belirtilen tutarı aşan bir bedel ile 3. Kişilere ve/veya kullanıcılara satılamaz.
 

Migros’un yazılı izni olmadan Migros markası referans olarak gösterilemez, reklam aracı olarak kullanılamaz.

Kullanım şartları Migros'un belirleyeceği şartlarda değişikliklere bağlıdır. Dijital Alışveriş Kodu güncel şartlara buradan ulaşabilirsiniz.