top of page

Büyükçekmece Koli Üreticileri

Büyükçekmece'de karton ambalaj toptan koli satın almak için aşağıdaki yöntemlerden biriyle bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Karton Ambalaj Minimum Üretim Adedi

Toptan koli alımında minimum üretim adedi satın almak istediğiniz kolinin ebadına ve kalitesine göre değişmektedir. Koli ebadınız küçüldükçe minimum üretim adedi artmaktadır. En doğru fiyatlandırma, ebat ve kalite belirledikten sonra ihtiyacınız kadar koli adedini doğru bildirmektir. Fiyat aldığınız adet ile sipariş vermek istediğiniz adet farklı olduğunda, adlığınız fiyatlar sizi yanıltabilecektir. 


Kesimli Karton Kutularda (pizza kutusu, ayakkabı kutusu, e-ticaret kutusu, erzak kolisi, özel kesimli kutular vb.) Minimum Sipariş Adetleri ve Fiyatları

Kesimli kutularda (pizza kutusu, ayakkabı kutusu, e-ticaret kutusu, erzak kolisi, özel kesimli kutular vb.) asgari sipariş adetleri için mutlaka müşteri temsilcimizle görüşmelisiniz. Kesimli kutular özel bıçaklı kesimler olduğu için üretimi yapılacak ürünün bıçak izi çıkarılmadan minimum üretim adedinin tespiti pek mümkün değildir. Bunun yanı sıra kutunun fiyatını da öğrenemezsiniz. 


Kesimli Karton Kutularda (pizza kutusu, ayakkabı kutusu, e-ticaret kutusu, erzak kolisi, özel kesimli kutular vb.) Fiyatları

Bu tür karton kutularda fiyatlarda işin içeriğine göre bıçak bedeli, klişe bedeli, baskı, kesim ve yapıştırma işçilikleri bedelleri eklendiğinden, standart a-box koliler kadar ekonomik değildir. Bu sebeple, eğer adetleriniz de yüksek değil ise kesimli karton kutular yerine standart a-box kolileri tercih etmeniz, eğer önceliğiniz ekonomi ise, daha uygun olacaktır. 


İstanbul Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında oluklu mukavva koli imalatçıları, hatta karton köşebent fabrikası ve karton petek panel üreticisi arıyorsanız, bir çok lokasyona sağladığımız ücretsiz lojistik hizmetimizden siz de faydalanın. Deponuza kadar teslim yapan sektörün en önde gelen koli imalatçılarından bir olan fabrikamızdan siz de şimdi fiyat teklifi alabilirsiniz.

koli üreticileri
bottom of page