top of page

TOPTAN KARTON KOLİ 

İMALATI, SATIŞI FABRİKASI

Toptan koli, karton ambalaj imalatçıları, koli fabrikası, oluklu mukavva üreticileri gibi aramalarınızın sonucunda en doğru adrese, Marmara Koli Sanayi'ye ulaştınız.

Toptan koli satışında minimum üretim adetleri kolinizin ebadına ve kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Koli ebadı küçüldükçe minimum üretim adedi artmakta, büyüdükçe azalmaktadır. Ayrıca kolinizin kalitesinde kullanılan kağıtların gramajlarının özel gramaj olması halinde de minimum adetler değişiklik gösterebilmektedir. Fiyat almak istediğiniz ürünlerin minimum üretim adetlerini öğrenmek için aşağıdaki yöntemlerden biri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında oluklu mukavva koli imalatçıları, hatta karton köşebent fabrikası ve karton petek panel üreticisi arıyorsanız, bir çok lokasyona* ücretsiz hizmet veriyoruz. Deponuza kadar teslim yapan sektörün en önde gelen koli imalatçılarından bir olan firmamızdan siz de şimdi fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ücretsiz sevkiyat bölgelerimiz: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Mecidiyeköy, Sarıyer, Silivri, Şişli, Çerkezköy, Çorlu, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Gebze.

*Ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

toptan koli imalati fabrikasi
bottom of page